4 Temmuz 2011 Pazartesi

Coldplay fiyaskosu

Bir zamanlar en sevdiğim gruplardan biriydi Coldplay. Hala severim(sanırım), arada dinlerim orası ayrı. Ama artık eskisi gibi tat vermiyor bana. Son albümlerinden sonra bunu iyice anladım. Birbirine benzeyen şarkılar, özensiz soundlar, popa kaymış bir rock çizgisi... Adamlar yetenekli, eski albümleri iyiydi aslında, ama git gide popüler rock'a kaymaları sinirimi bozuyor. Bir de bu yazıyı Led Zeppelin III dinlerken yazıyorum, bir Since I've Been Loving You'ya bakıyorum, bir de Coldplay'e. I-ıh olmuyor, olmamış. Piyasa kaygısı mı duymaya başladılar, ya da hep böyleydiler de ben mi fark etmiyordum bilmiyorum. Neyse, bahsettiğim şarkının linkini de vereyim tam olsun.


Not: Sevil hep seni andım bunları yazarken.

4 yorum:

Sweet Leaf dedi ki...

:D Ooooh. Böylece Coldplay'i sırf senin ve A-Ha cover'ından (ehm bir de Chris Martin'in über asil yakışıklılığından) ötürü severmiş gibi görünmekten yırtıyorum hatta senin yüzünden "Coldplay sevmem, seveni de sevmem." diyemiyordum çünkü seni seviyorum, artık diyebilirim yaşasıııııın! :p

Sweet Leaf dedi ki...

Sevinçten yazamamışım bile, nasıl sevinmişsem bu duruma. :p

Mia Wallace dedi ki...

o değil de not güzelmiş :D

Mathilde Tahon dedi ki...

Ahahahaha :D O zaman gönül rahatlığıyla söyle, hatta ben de söyleyeyim: Coldplay sevmem, seveni de sevmem! :) Ama yok yahu, Rock N' Roll ruhundan çoooooooook uzaklar :)